Katılım

Yazar-Araniyor

Sırtçantalılar Topluluğu’nun üyesi, takipçisi veya destekçisi olmak için herhangi bir milliyet, ırk, yaş, cinsiyet, meslek, eğitim sınırlaması yok. Herhangi bir ücret ödemek veya bürokratik formaliteleri yerine getirmek de yok! Tek koşulumuz “gezmeye tutku derecesinde bağlı olmak”.

 

Kısacası Sırtçantalılar Topluluğu’nu herhangi bir kanaldan (web sitesi, facebook, twitter, e-mail, vb.) takip eden, kendisini topluluğa ait eden herkes aslında bir sırtçantalıdır”.

Sırtçantalılar Seyahat Portalı’nda yazar olmak ve seyahat ile ilgili her konuda yazılarınızı yayınlatmak için lütfen aşağıdaki yönergeleri inceleyiniz.

 

 

Sırtçantalılar ekibinin bir parçası olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Bize gönüllü olarak hangi konularda yardımcı olabieceğinize ilişkin bilgilerle birlikte özgeçmişinizi de gönderirseniz çok seviniriz.

 

Dönemsel veya kalıcı olarak grafikerden web tasarımcıya, editörden fotoğrafçıya çok farklı yetenekte ve iş tecrübesine sahip arkadaşlarla yolculuğumuza devam ediyoruz. Size de bir gün mutlaka ihtiyaç duyacağız. Birlikte Sırtçantalılar Portal daha da güzel olacak.

 

 

Typewriter

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Smile! You’re at the best WordPress.com site ever

%d bloggers like this: