En İyi Android Otel Uygulamaları

Akıllı telefon kullanımının yaygınlaşması ile birlikte, seyahat hizmetleri veren şirketler, otelden, uçağa, paket turlara ve vizeye kadar her türlü hizmeti online ortamda sunmaya başladı.

Hayatımızın her alanında bize kolaylık sağlayan teknoloji ürünü akıllı telefonlar, seyahat planlarken de hayatımızı kolaylaştırıyor.

Geliştirilen yeni mobil uygulamalar, seyahat sektörü iş yapış tarzındaki değişimin en güzel örneklerinden biri.

Dünyada oldukça sık seyahat eden bir kitle var ve bu kitle seyahat planlarken mobil uygulamaları sıklıkla tercih ediyor.

İşte size önerebileceğimiz bazı Android otel uygulamaları:

 

#1-Agoda.com

Agoda-Otel-Uygulamasi

Agoda.com herkesin bildiği otel rezervasyon sitesi. Sitenin Android uygulamasında 160.000’den fazla dünya genelinde otel arasından uygun fiyatlı ve istenilen özelliklerde olanı bulmak için sorgulama yapılabiliyor. Son dakika indirimleri, uygun kampanyalı oteller yanında şanslıysanız %50 indirimli otelleri de yakalayabilirsiniz.

Milyon üzerindeki otel değerlendirme yorumları ile ilgili oteller hakkında bilgi sahibi olup seçimlere yön verilebilir.  Dahili interaktif harita ile sadece otellerin harita üzerinde bulunduğu yeri bulmak için değil, aynı zamanda otele geri dönüş yolunu bulmak için de yardımcı oluyor.

 

#2-TripAdvisor

Tripadvisor-android-uygulamasi

TripAdvisor dünyanın en çok kullanılan 2. seyahat uygulaması. Her dakikada 25 defa indiriliyor. Şimdiye kadar 15 milyondan fazla indirildi. Bu kadar popüler olması boşuna değil; nerede kalınır, ne yenir, ne yapılır konularında yazılmış milyonlarca yorum seyahate çıkanlar için çok güvenilir veri sağlıyor. Otel galerileri, oteli yakından tanıyıp karar vermek için de oldukça kullanışlı.

Uygulamaya entegre edilmiş haritalar üzerinde otel adreslerine, kontak numaralarına ve  web sitelerine kolayca ulaşılabiliyor. Güzel fırsatlar yakalamak için de otel ücretleri takip edilebiliyor.

 

#3-Hipmunk

Hipmunk-Otel-Uygulamasi

Bir otel ararken nelere dikkat edersiniz? Ne ararsınız? Bazen kriterlerimizi sahip otelleri aramamız çok uzun süremize mal olur. Çok kolay olan sezgisel ara yüzü ile Hipmunk, uygun fiyatlı otel yakalamaya yardımcı olur. Adresler, yıldız derecelendirmeleri ve oda fiyatlarını bu uygulama ile rahatça filtre edip, çok uygun fiyatlı olan ucuz oteller yeşil renkle vurgulanıyor. Hemen rezervasyon yapılabiliyor.

 

 #4-Expedia Hotels

Expedia-Otel-App

Uygun teklifler veya indirimler seyahat planlarımızı yapmamıza yön verebiliyor. Expedia, otel bulma hakkında her türlü amaca hizmet ediyor. Otelleri şehre göre listeleme, filtreleme, derecelendirmeye göre inceleme, oda rezervasyonu yapma, otel hakkında detaylı bilgilere erişme ve otel aktiviteleri gibi. Otel ismine, ücretine, mesafeye ve müşteri derecelendirmelerine göre sıralanabilen oteller içerisinde biri plana göre rezerve edilebiliyor.

Dünya genelinde 130.000 otelin yüksek çözünürlüklü resimlerini inceleme, bütçeye uygun oteli kapma fırsatı veriyor.

 

#5-Booking.com

Booking-Hotel-App

Bu ücretsiz uygulama, dünya çapında bütçenize uygun otel bulmanıza yardımcı olabilir. Uygulamanın adı üzerinde zaten; uygulama üzerinde oteli bulmanıza ve rezervasyon yapmanıza izin veriyor. Bulunduğunuz yerde en uygun otel seçenekleri sunan uygulama, indirimli otelleri de öne çıkarabiliyor. Böylece karar vermek kolaylaşabiliyor. Hızlı olup fırsatları erken yakalayanlar kazanıyor. Rezervasyon için de herhangi bir ücret alınmıyor.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s