Sırtçantalılar-5-Yıl

Sırtçantalılar 5 Yaşında

Türkiye’nin en büyük seyahat topluluğu Sırtçantalılar, kuruluşunun 5. yılını 7 Şubat 2013 akşamı özel davetlileri ile kutladı. La Paz Cafe’nin ve YDS’nin desteğiyle gerçekleşen gece boyunca ayrıca sosyal medya üzerinden yürütülen kampanyalarla uçak bileti, Sırtçantalılar tişörtü, yemek, kitap gibi çeşitli hediyeler de dağıtıldı.

Buket Uzuner, Özge Ersu, Saffet Emre Tonguç, Orhan Kural, Uygar Özesmi, Büşra Sanay gibi seyahat tutkusuyla dolu bilim insanı, yazar, akademisyen, televizyon ve radyo programcılarının da katıldığı gecede Sırtçantalılar Topluluğu’na gönül vermiş gezgin dostlar, gezi yazarları, bloggerlar ve şirket temsilcileri sohbet etme ortamı yakaladı.

Türkiye’nin özgün ve kaliteli içeriğe sahip en büyük seyahat portalı olma hedefiyle yola çıkan Sırtçantalılar Portal’ın açılışı da yine bu gece gerçekleşti. Destinasyon yazıları, konaklama, ulaşım ve yeme-içme başta olmak üzere seyahat ipuçları, teknoloji, çevre ve kültür portalda yer alan bölümlerden sadece birkaçı.

Yıllardır dünyanın dört bir yanında yollar kateden, sınırları aşan, ucuz uçak bileti tavsiyelerinden alternatif rota önerilerine kadar deneyimlerini paylaşan; seyahat özgürlüğü konularında mücadele eden Sırtçantalılar, 5. yıl pastasını birlikte kesti.

Gece ile ilgili fotoğraflara galeri bölümünden ulaşılabilir.

Üzerimizdeki güneş hiç batmasın!

Sırtçantalılar Topluluğu

Sırtçantalılar-5-Yıl

Advertisements

One thought on “Sırtçantalılar 5 Yaşında”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s