Sırtçantalılar Dünyanın Videosu Hazırlanıyor!

Üzerinde güneş batmayan topluluk Sırtçantalılar olarak “Dünyanın videosu” nu dünyanın dört bir yanında yaşayan ve dünyalara seyahat eden Sırtçantalılar’ın desteğiyle çekiyoruz.

Bu çalışma iki farklı video konseptinden oluşuyor.

1.“Sırtçantalılar Topluluğu” Videosu

Dünyanın 30 şehrinde, o şehre özgü bir yeri arka plana alarak; “Sırtçantalılar, Tokyo’da, Hong-Kong’da, Tahran’da, Roma’da, Barselona’da, Kudüs’te, İskenderiye’de, Malta’da, Lizbon’da, Berlin’de, Marakeş’te, Küba’da, New York’da, Sydney’de, Prag’da, İstanbul’da, Moskova’da, Buenos Aires’te, Paris’te, Oslo’da, Alaska’da, Londra’da, Washington’da, Nepal’de , Toronto’da, Eskişehir’de, Atina’da, Rio’da, Capetown’da, Ankara’da… dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir zamanda gezgin üyeleriyle birlikte üzerinde güneş batmayan kocaman bir topluluk” cümlesindeki birkaç kelimeyi söyleyen Sırtçantalılar’ın görüntülerinden oluşacak.

 

2.“Bir Günde Dünya” Videosu

Dünyanın 30 farklı şehrinde, bir Sırtçantalı’nın uyanması, kahvaltı yapması, çantasını hazırlaması, sokağa çıkması, şehrin sokaklarına dalması, öğle yemeği yemesi, derinlemesine gezmesi, akşam yemeği yemesi, ve şahane bir manzaradan bulunduğu şehre bakması vb. gibi aktiviteleri kapsayan bir gününü anlatan bir video olacak.

Yapmanız gereken, iletişim sayfasından bizimle irtibata geçmeniz, bulunduğunuz veya seyahat edeceğiniz şehir hakkında bizi bilgilendirmeniz. Sonrasında, çekim konusunda sizinle iletişime geçerek detaylı bilgi vereceğiz.

Türkiye’nin en büyük gezgin platformu olarak, dünyaya bu ülkenin gezginlerini anlatmak, ülkemizde seyahat kültürünü geliştirmek ve  gezme  konusunda insanları kışkırtmak amacıyla hazırlanacak bu videonun bir parçası olmak için bizimle beraber olun!

İyi yolculuklar !

Sırtçantalılar Yönetimi

Sırtçantalılar Dünyanın Videosu Kamera Hareketleri Tutorial

Advertisements

2 thoughts on “Sırtçantalılar Dünyanın Videosu Hazırlanıyor!”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s