Sırtçantalılar Seyahat Fotoğrafı Yarışması

Yarışmanın ödül töreni, Eylül ayı içerisinde YDS, Sırtçantalılar ve Voyager yetkilileriyle özel davetlilerin katılacağı bir törenle İstanbul’da yapılacaktır. “Zor Yok” temalı fotoğraf yarışmasına, Türkiye ve dünyadan ilgi çekici fotoğraflarınızla katılmak için son gün 31 Ağustos 2012’dir.

  1. Yarışmanın teması “Zor Yok“tur. Her yarışmacı, yarışmaya gönderdiği fotoğrafın “Zor Yok” temasıyla nasıl bağdaştığını bir slogan veya cümle ile açıklamalıdır.
  2. Her yarışmacı 1 (bir) adet fotoğrafla yarışmaya katılabilir.
  3. Kullanım hakkı bir başkasına ait materyaller başvuruda kullanılamaz.
  4. Yarışmaya katılım ve oylama 31 Ağustos 2012 tarihinde saat 24:00’da sonlanacaktır.
  5. Yarışma dahilinde farklı hesaplar açarak hileli davranışlarda bulunanlarla, sahte olduğu tespit edilen profil sahiplerinin varsa kazanılmış ödül hakları iptal edilecektir.
  6. Yarışma fotoğrafları mahremiyet, reklam hakları veya fikri mülkiyet hakları da dahil olmak fakat bunlarla kısıtlı olamamak üzere, bir başkasının haklarını ihlal etmemeli, toplumun ahlaki değerleriyle çelişen (din, şiddet, ırkçılık, pornografi vb.) unsurlar içermemeli, telif hakkı ihlali oluşturmamalı veya bu hakları ihlal eden herhangi bir malzeme içermemelidir. Böyle bir durumun ortaya çıkması halinde tüm sorumluluk başvuru sahibine ait olacaktır.
  7. Yarışma sonrasında kişilerin yarışmaya katıldıkları profil ile verdikleri kimlik bilgilerinin uyuşması beklenecektir. Aksi halde kişi sahte profil olarak kabul edilecek ve ödül hakkını kaybedecektir. Yarışmacıların, yanlış veya eksik bilgi vermesi sonucu oluşabilecek aksaklıklardan YDS ve Sırtçantalılar Topluluğu sorumlu değildir.
  8. YDS çalışanları ve birinci derece akrabaları yarışmaya katılamaz.
  9. Yarışma süresi sonunda “Oylamaya Katılın!” sekmesinde bulunan fotoğraflar içinde en çok beğeni alan ilk 1o kişiye ödül verilecektir.
  10. Ayrıca 1 fotoğrafa da “Jüri Özel Ödülü” verilecektir
  11. YDS ve Sırtçantalılar yarışmaya katılan fotoğrafları her türlü basılı malzemede ya da online/dijital yayınlarda kullanım hakkına sahiptir.
  12. YDS ve Sırtçantalılar her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu yarışmayı iptal etme ve yarışma koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yarışma koşullarını takip etmek yarışmacının sorumluluğundadır.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s