Sırtçantalılar Yemen Sunumu, Ankara

Sırtçantalılar Topluluğu olarak Ankara’da ikinci sunumumuzu da gerçekleştirmiş olmanın heyecanı içerisindeyiz. Aynı zamanda Evliya Çelebi Sunumları kapsamında da yer alan bu sunumda; değerli üyemiz Tuba Evren bize Yemen gezisi ile ilgili edindiği bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaştı.

Sunumumuz Odtü Mezunlar Derneği’nin Sırtçantalılar Topluluğu için tahsis etmiş olduğu Yalıncak Salonu’nda grup üyelerimizin katılımı ile gerçekleşti.

Yemen Sunumu içerik olarak hayli zengin ve uzun soluklu bir sunumdu. Tuba Hanım Yemen’de geçirdiği yaklaşık 3 hafta süresince edindiği ilginç deneyimleri, çekmiş olduğu fotoğraflarla zenginleştirdiği görsel sunumu ile aktardı. Bir saatten uzun süren sunumda, ilgi ile takip edilen Tuba Hanım’a izleyicilerden sunumun başlangıcından bitimine kadar birçok soru yöneltildi.

Ayrıca Tuba Hanım’ın Yemen hakkında hazırlamış olduğu ve katılımcılarla paylaştığı Yemen ile ilgili bilgi içeren notlar isteyen dinleyicilere verildi.

Buluşmaya katılan tüm Sırtçantalılar’a ve özellikle bize sağladıkları her türlü imkan ve kolaylıklar için Odtü Mezunlar Derneğine, organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler.

Tuğba Özcan

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s